Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vitanol C használok! Ti...

Vitanol C használok! Ti vettetek észre valamilyen változást?

Figyelt kérdés

Én már fél éve használom és nekem, mintha gyorsabb lenne a növekedés.

Várom a tapasztalatokat!


2009. nov. 8. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is használom kb egy hónapja, és én is úgy tapasztaltam, hogy többet nőtt, mint egyébként :) Mondjuk én rendszeresen masszírozom is a fejbőrömet. Lényegében a masszírozás, és a Vitanol hatóanyagai is a vérereket stimulálják a fejbőrben, ezáltal azok jobban táplálják a hajhagymát. Logikus, hogy ha több tápanyagot kapnak, akkor az meglátszik a működésükön is (hosszabb lesz a haj) :)


Szernitem tuti, hogy hat! :)

2009. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lassan 1 hónapja használom, jelentős növekedést nem vettem észre, igaz nem méregetem a hajam, max akkor látnám, ha festve lenne a hajam.. Viszont olyan mintha puhább lenne a hajam, jobb tapintásra! :)
2009. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én július óta használom és észrevettem jelentős növekedést, plusz sokkal jobb a hajam tapintása. Régen havi 1 cm-t nőtt kb mostanra van az olyan 2-2.5 is. 14-15 centit nőtt a hajam azóta.
2009. nov. 28. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!