Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szárítsam vagy ne szárítsam?...

Szárítsam vagy ne szárítsam? Egyik helyen így írja, másik helyen úgy. Sajnos bezsírosodik a hajam pár nap után. Most akkor hogy? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
hát télen szárítsd a hajat, mert megfázol, hajszárítóvak ne szárítsd meg teljese, csak 3/4-ét, a többi minimális, nert ha nagyon megszárítod tönkre teszi a hajat, a szíros haj oka lehet a kamasz kor oka is, hiszen ilyenkor zsírosabb lesz a bőr (pattanások stb) vannak samponok direkt zsíros hajra is
2009. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:) Lassan 20 leszek szóval a kamaszkoron már szerintem túl vagyok:-<
2009. nov. 8. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Zsíros hajra való sampont nehogy használj, mert ha felfüggeszted akár ideiglenesen is, utána csak még jobban fog zsírosodni, használj semleges sampont, normál hajra, esetleg baba sampont (én a Johnson's babáknak való sampont használom, de én más okból, a bőrömet a többi irritálja, de a hajra is nagyon jó). Az se igaz, hogy gyakrabban kell a zsíros hajat mosni, ugyanis a gyakori mosás a fejbőrt is tönkreteszi, a zsírosodást pedig fokozza (apám is így járt, egyre gyakrabban mosta, mikor elkezdett zsírosabb lenni a haja tinikorban, ma már minden nap mosnia kell).

Télen meg ne bízd a nap melegére a hajszárítást, valóban, ne szárítsd túl, de azért szárítsd meg annyira, hogy ne fázz meg. :-)

2009. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem szárítom.télen se.este megmosom a hajam reggelre pedig megszárad.így nem töredezik annyira mint hajszárítóval
2009. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!