Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet ilyen frizurát...

Hogyan lehet ilyen frizurát varázsolni (rövid egyenesből hullámos hatású)?

Figyelt kérdés

Az alapból ilyen egyenes hajból


[link]


hogyan lehet ilyen, kicsit hullámos frizurát csinálni?


[link]


Leginkább a hajsütő nélküli praktikák érdekelnek, ugyanis nekem nincs olyanom és nem is tervezek venni, félek, hogy nagyon roncsolná a hajamat.



2013. okt. 6. 18:05
 1/3 anonim válasza:

Ez nem göndör hanem tupir...

De ha ilyet szeretnél akkor youtubeon nagyon jo vidiket találsz sok sikert:-)

2013. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Torold meg a hajad, hajhabot dolgozz bele, es kicsit gyurkelve, nem tul erosre allitva a fujast szaritsd meg. En is szoktam igy, szeretem :)
2013. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es: nem göndört, hanem hullámos hatásút írtam. a tupírtól pedig nem lesz ilyen egy frizura, csak magas. de az egyenesből nem lesz hullámos (mert ez hullámos)


2-es: igen, ez jó ötlet, csak félek, hogy normális beszárítás nélkül lapos marad a hajam (sajnos vékony szálú). és egyébként ez mennyire tartós úgy, ahogy te mondod? másnap is megmarad ez a hatás?

2013. okt. 6. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!