Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Élisee Cool Colors! Hair...

Élisee Cool Colors! Hair Color Mousse hajszínezőt el lehet tüntetni a szőke hajról?

Figyelt kérdés
Hamvas szőke hajamat befestettem rézszőke árnyalattal (dobozon természetes vörös volt a szín), de az én hajamon viszont majdnem piros lett. Azt hittem, hogy elájulok. Olyan voltam, mint Pumukli. :) Tetszett a szín, de nagyon extrém volt hirtelen, és azóta mosom minden nap, hogy kikopjon, mert nem tudtam megszokni. :) Kopott is már rengeteget,(talán most olyan vörös, mint amilyennek kellett volna lenni) de az lenne a kérdésem, hogy, ha erre a színre ráfestek szőke tartós hajfestékkel, visszaszőkülök, vagy csibe sárga leszek? :)Elegem lett ebből a színből. :) Vagy inkább bízzam fodrászra?

2013. okt. 7. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A voroset a legnehezebb atfesteni es ha szokited csibesarga leszel egy ideig... inkabb fodraszhoz mennek a helyedbe bar szerintem lesz egy kis penz es ido mig visszaszokul+ torni fog a hajad mint allat. Ha meg szeretnel voroset akkor kevesebb ideig hagyd fenn a festeket mert a vilagos hajat jobban befogja... mondjuk meg visszafestheted sotetvorosre ha nem akarsz szoket hirtelen de akkor barnas arnyalatot valassz
2013. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ne csinálj semmit mert rosszabb lesz! Szerintem hamar ki fog kopni ,lehet h nem tetszik neked mert extrém de legyél türelmes mert később meg megfogod bánni h össze-vissza festegetted
2013. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nem igazán kopott ki, olyan volt a hajam színe, mint egy "gyertyaláng". Azóta befestettem barna hajfestékkel és így is hagyom. Szerintem a mindennapos mosástól és hajszárítózástól szárazabb lett a hajam. Többet nem használok hajszínezőt. :)
2013. nov. 3. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!