Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úgy érzem, hogy eléggé kelleme...

Úgy érzem, hogy eléggé kellemetlen a testszagom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Suliban a mellettem ülő lány hogy büdös vagyok mindenki előtt, és hasonlók és ez eléggé rosszul eset. Csak úgy mondta, nem úgy viccből, hanem mint ha tényleg lenne benne valami. Minden nap tisztálkodom, dezodort is használok, tiszta ruhát veszek fel. Azóta elégé elkap az a kellemetlen érzés, hogy tényleg kellemetlen szag vesz körül engem.

Mit lehetne ellene tenni?


2013. okt. 7. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

vannak illatosított testápolók, fürdés után kend be magad.

bár ez elég felületes megoldás.

Az étrendeden változtass. egyél sokkal egészségesebb ételeket. Csak salátát, és sovány húst.

Ha nem segít, menj el valami hormonvizsgálatra

2013. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy fiú vagy vagy lány, de használhatsz parfümöt is, illetve egy dezodor váltás is jó lehet. Nekem pl az egyik dezodor nem vált be, mert mindig kellemetlen szagom volt tőle, váltottam egy másikra és így nincs izzadtságszagom :)
2013. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első kérdés az, hogy milyen dezodort használsz. Van, akinek az ilyen 300 Ft-os Kallos dezodor is teljesen jól működik, mert kevesebbet izzad, de aki jobban izzad és erősebb a testszaga, annak érdemesebb egy jobb minőségűt vennie. Nézz utána a neten, hogy jobban izzadó emberek mit ajánlanak. Én most pl. Rexona Maximum Protectiont, és kenterbe veri az összes addigi dezodort, amit használtam. Én nagyon izzadós vagyok, de ez nagyon bevált. Bármilyen kristálydeót meg Solutio Antisudorricát szokták még ajánlani egyébként.


Ezen kívül tegyél fel tartósabb parfümöt. Ne vmi ilyen ezer Ft-os kínai vackot, hanem jobb minőségűt - azok kellemes illatot adnak egész nap.

2013. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Nekem meg pont a Rexonák nem váltak be és mindig izzadtságszagom van tőlük, váltottam Adidasra és most már semmi probléma. Szóval ez is ember függő.

2013. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!