Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megszabadultam a fekete...

Megszabadultam a fekete hajszíntől, és mégis hiányzik? Volt már valaki hasonló helyzetben?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sokszor hallani, olvasni olyan történetekről, hogy milyen nehéz megszabadulni a festett fekete hajtól. Fodrászommal harcokat vívtam én is, mire rá tudtam venni, hogy szedje ki nekem a feketét a hajamból. Alig vártam már, hogy más színű legyen a hajam és végre megszabaduljak a fekete hajszíntől, de most egyre jobban úgy érzem, hogy ez rossz döntésnek bizonyult, hogy megbántam, hogy kivilágosíttattam a hajam! Valaki járt már így közületek? Tavasszal leszívattam a fekete hajamat a fodrászommal, most gyönyörű a színe, szőkés-világos vöröses, amolyan valódi "angyalhaj". A baj csak az, hogy ahogy telnek a hónapok, egyre jobban hiányzik a fekete hajam!! Amikor kb. fél éve megváltam a fekete hajtól, a fodrászommal valódi harcot vívtam, hogy merjen már valamit csinálni a hajammal, hogy végre ne fekete legyen. Kb. 20 cm-t le is kellett vágni belőle, mert a szőkítés ugye nagyon megviselte+ előtte évekig festettem a hajam feketére. A környezetemben sokan szajkózták már azt, hogy "mennyire öregít a fekete haj", meg valahogy jött egy olyan ötletem, hogy váltani kéne az unalmas feketéről, hiszen már évek óta fekete vagyok, meg érdekelt, hogyan állna a világosabb szín. Sajnos most így utólag egyre jobban úgy érzem, vétek volt megválnom a sötét hajamtól... Nagyon szép a hajam most is, jól is áll ez a szín is, de a fekete... Hát, szerintem sokkal jobb volt nekem a sötétebb szín. Ha meglátok egy fekete vagy nagyon sötétbarna hajú nőt, egyből az jut eszembe, hogy milyen előkelő ez a hajszín, és hogy nekem is ilyen szép fekete hajam volt, és hogy milyen jól állt és illett is hozzám ez a szín.. Attól tartok, nem csak az a baj, hogy nem bírom megszokni a világosabb színt, mert pont úgy volt, hogy az első hónapokban még tetszett is, hogy "jaj, végre nem fekete vagyok", de ahogy telnek a hónapok, úgy erősödik bennem az az elhatározás, hogy küzdelem a világos hajért ide vagy oda, én visszatérek a fekete hajhoz, és aztán soha nem fogok megválni tőle! Ez a világosabb szín nem az én színem! Ebben az a legdurvább, hogy nagyon nehezen tudtam megszabadulni a feketétől, és most nem tudom, hogyan mondjam ezt meg a fodrászomnak, hogy mégis hiányzik a fekete hajszínem, és újra fekete hajat szeretnék? Soha nem voltam egy hajszín-változtatgatós típus, hangsúlyozom, kb. 8 évig voltam fekete. Csak most gondoltam, hogy változtatok kicsit a hajszínemen, de már kezdek rájönni, hogy nem volt jó ötlet, mert még fél év után is úgy érzem, hogy ez a világos nem az én színem, én feketén vagyok igazi önmagam! Olyan furcsa ez a helyzet... Légyszi, csak értelmes válaszokat kérek olyanoktól, akik voltak már hasonló helyzetben! Köszi!
2013. okt. 8. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! én is ugyanígy voltam mikor feketéről világosra váltottam! kb fél évet bírtam ki és újra visszafestettem feketére és akkor jöttem rá hogy nekem nem való más
2013. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ :)! Megnyugtató, hogy ezek szerint nem én vagyok az első, akivel előfordul ilyen helyzet... Én is ott tartok, hogy eddig bírtam világos hajjal, egyszerűen a fekete illik hozzám, és kész! És te hogyan beszélted meg ezt a fodrászoddal? Mit szólt hozzá, hogy először meg akartál szabadulni a feketétől, aztán újra fekete akartál lenni? Nekem most ez is nagy gond, hogy milyen "harc" lesz már megint ebből is, hogy most meg visszatérek a feketéhez. Pedig így lesz, mert már eldöntöttem. És még egy kérdés: neked hanyadik festésre fogta be rendesen a fekete a világosat? Én most itt görcsölök, hogy még hónapokig semmilyen színű lesz a hajam, ha ezt a világosat feketével festem be! Bárcsak soha nem jutott volna eszembe megválni a feketétől!
2013. okt. 8. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!