Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat csináljak magamna...

Milyen hajat csináljak magamnak és hogyan? 15/F

Figyelt kérdés

Hosszú frufrus hajam van, reggelente suli előtt ki szoktam vasalni, belakkozom és így hordom. Sokan mondták, hogy ne vágassam le a hajam, mert így nagyon jól áll, viszont azt is, hogy vágassam le... Igazából nem tudom még most sem melyik a jobb, csak arra az elhatározásra jutottam, hogy először megnézem, hogy a hosszú hajjal van-e valami jó frizura amit ki lehet hozni, ha nincs akkor meg marad ez, vagy lehet hogy levágatom, ezt még nem tudom. Szóval tudnátok-e esetleg mondani/mutatni pár frizurát amit ilyen hosszú hajból ki lehet hozni és lehetőleg olyan amit meg lehet csinálni egyszerűen akár otthon is, fodrász nélkül, mint pl. most a vasalást, mert suli előtt nincs időm fodrászhoz menni... :D Vagy ugyanígy vasalással, csak másképp nem tudom igazából én sem, mindenféle ötletet várok, imádom a vad hajakat minden mennyiségben. :D


[link]

Jelenleg ilyen hajam van, bal fölső képen "vasalatlanul" többin vasalva. :D


2013. okt. 8. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy szerintetek hagyjam ilyennek, amilyen? :D
2013. okt. 8. 19:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha még nem késő :) Akkor ez a haj is jól állna, új is, meg megmaradna a hosszú is :)

[link]

De nekem ez is tetszik:

[link]

2013. okt. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tényleg nagyon jól áll.:) Szerintem hagyd meg így :D
2013. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!