Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mannaszappanos vajak közül...

Mannaszappanos vajak közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Shea vaj, kakaóvaj, makadámia, avokádó-, mangó-, kókuszvaj stb... annyi féle van, s mind problémás bőrre, tehát ez alapján sem tudok választani...

Tényleg mindegyik nagyon kemény és előtte fel kell melegíteni? Ha ezzel nem akarok "szórakozni", akkor a testápoló habkrémek közül válasszak inkább?


Eddig nem használtam ilyesmit, nem vagyok jártas benne, köszi, ha segítetek kiigazodni! :)


2013. okt. 9. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A kakaóvaj szilárd, a prémium shea vaj használatra kész állapotban van. A kókusz is nagyon jó, kezdésnek szerintem vegyél azt.
2013. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a kakaóvajat ajánlanám.
2013. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
problémás bőrre a shea a jó. A kakóvajnak nagyon magas a komedogén indexe, így azt csak testre/száraz bőrre ajánlanám.
2013. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

A habkrémekről van véleményetek/tapasztalatotok?

2013. okt. 9. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont tegnap érkezett meg, amit rendeltem. A kakaóvajas habkrém állaga a legjobb krémezés szempontjából, de elég drága a méretéhez képest :/

+ rendeltem kókuszvajat, shea vajat, és kakaóvajat is. A kókusz oké, az jól kenhető, a másik kettővel egyelőre küzdök, mert nagyon szilárdak.

2013. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ! :)


Azóta már letettem (egyelőre) a mannaszappanos termékekről, pont az áruk miatt - túl sok ez nekem :(

és úgy látom, vannak egyéb, szintén természetes összetevőjű cuccokat áruló cégek is, lehet keresek mást.

2013. okt. 18. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!