Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullamos es durva tapintasu a...

Hullamos es durva tapintasu a hajam, valaki segitene hogy mitol lehetne selymesebb es egyeneseebb?

Figyelt kérdés
fontos lenne :) aki tud valamit kerem irja le :)
2013. okt. 9. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Megfelelő sampont és balzsamot kell használni, olyat ami direkt ilyen típusú hajra van, pl. hajegyenesítő. És hajvégápoló olajat is szoktam rá tenni minden hajmosás után, szárítás előtt, így jó selymes és egyenes lesz. Bár nekem nem hullámos, csak nem az a szögegyenes.
2013. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom, azóta megoldódott-e a problémát, de leírom én mit csinálok vele :) Mivel nekem szőkésbarna a hajam, szerettem volna természetes módon kicsit világosítani, innen jött a citrom ötlet :) és azt mondják, ez eléggé szárítja a hajat, ezért fél citrom kifacsart levéhez tettem 2 evőkanál mézet. meg egy icipici vizet. összekevertem és ezt tettem a hajamra. celofánnal betekertem és fél óra múlva lemostam. A hajam olyan fényes és puha lett, hogy én is meglepődtem :O
2014. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!