Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna ez a...

Szerintetek jól állna ez a hajszín?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék változtatni a hajszínemen, de kicsit félek. Még sohasem volt festve a hajam és nem is nagyon tudom igazából elképzelni, hogy hogy állna ez a szín, szóval, aki jártas ebben, az írjon véleményt! ;) :) Vagy ha van esetleg valami ötletetek, hogy mi állna jól, azt is szívesen meghallgatom!

Ilyesmi színt szeretnék:

[link]

[link]

itt egy pár kép rólam:

[link]

[link]

[link]


2013. okt. 11. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Könyörögve kérlek NE változtass a hajszíneden!

Olyan természetesen gyönyörű barna hajad van,hogy az valami káprázatos!

Ráadásul neked nem állna jól a sötétszőkés szín,szerintem.

Kicsit kreolos bőröd van,és így (szerintem)cigányszőke hajszínt érnél el,ami neked semmiképpen nem állna jól.

Meg nagyon hamar lenő ám,és nagyon csúnya úgy. És amúgy is roncsolja nagyon a hajadat!

Kérlek ne változtass a hajszíneden,persze ezt te döntöd el,de ez barna nagyon jól áll!

2013. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, aranyos vagy! :)

De én már tényleg unom a hajszínem. De nincs kreolos bőröm egyébként (sajnos). Nem tudom még, hogy mit, de változtatni fogok, azt tudom.

2013. okt. 11. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem is tökjó a hajszíned. esetleg egy kis árnyalatfestést csinálhatsz, hogy a hajadhoz hasonló árnyalatú festéket veszel, ami élénk, és meleg barna, szóval nem a hideg... remélem érted. na szerintem úgy tökjó lenne. kicsit sötétebb barna tökjól állna, az a csokibarna
2013. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy:) De ne fesd be,hiába van világos bőröd,az arcodhoz nem menne a szőke...:)) Valami mahagóni szín?:D
2013. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak szőkét neeee:D Hidd el, a szőke nem állna jól, a barna szemedet sokkal jobban kiemeli ez a sötétebb szín.

Ha festeni szeretnél akkor melegebb barnát, sötétebb vörösesbarnát mondanék. [link] Valami ilyesmi sokkal jobb lenne:)

2013. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Így is szép a hajad, de szerintem az első képen lévő szőke árnyalat is nagyon jól állna, nem az a világos szőke, hanem olyan sötétebb mézes árnyalatú. :)
2013. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Je Veux ***** válasza:

Szerintem nem állna jól a szőke, viszont ha változtatni szeretnél, akkor fesd valami más barnára, mint előttem is írták. Valami szép meleg színt válassz.


Hidd el, a vöröses barna nagyon dögös. :)

2013. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tényleg jól áll a barna, nekem is barna hajam van és régebben szőkét akartam, de mindig a barna más árnyalatait választottam


[link]


szerintem ez elég szép

2013. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gyönyörű a hajad!


De szerintem ha unod és szeretnéd, nyugodtan próbáld ki ezt a színt, nekem pl (fehér bőr, barna szem, barna haj) a világos hajszínek jobban állnak, mint a sötétebbek. Volt ilyesmi, és szerettem, bár az igaz sajnos, hogy nagyon hamar lenő, én ezt meguntam és visszafestettem sötétre pár hónap után.

2013. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ez így, ne fesd át ilyenre.
2013. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!