Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös haj barnából, hogyan?

Vörös haj barnából, hogyan?

Figyelt kérdés

Középbarna hajam van enyhe vöröses beütéssel (az alja a legvörösesebb, felfele egyre barnább), néhol világosabb tincsekkel. Ez a természetes hajszínem. Vöröset szeretnék, ilyet: [link] - [link] Maximum egy kicsit sötétebbet.

Hogyan érhetném el ezt a színt? Mivel és hogyan kell előtte világosítani? (Gondolom nem oldható meg világosítás nélkül.) És milyen festéket használjak?



2013. okt. 11. 19:29
 1/4 anonim válasza:
Én csak annyit tudok mondani,hogyha hajadat akarod festeni,akkor HENNA nevű festéket/színezőt használd,mivel ez természetes és nem lenő hanem hajmosások után egyre jobban kijön a hajadból.Én tuti ezt választanám,ha gondolod nézz körbe köztük.
2013. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, de sajnos nagyon durván allergiás vagyok a hennára. :/
2013. okt. 11. 20:36
 3/4 sztrecskó ***** válasza:

bármilyen vörös festék használ. a vörös nagyon könnyen megfogja a hajadat, viszont annál nehezebb megszabadulni tőle - állítólag. Nem tudom, én a középbarna hajamat festem vörösre, kb azt a színt, vagy még világosabbat, mint a tiéd. megszabadulni még nem akartam tőle, és egy ideig nem is akarok.

a világosítást úgy csinálnám a helyedben, hogy nem 30, hanem 40-50 percig hagynám rajta a vörös festéket. nem használsz rá semmi külön szert, de kb ugyanannyit rongálod a hajd, mintha használnál. és nagyon szép vörös hajat kapsz eredményül

2013. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igazából tök könnyű megszabadulni a barnától, és vörösre festeni.

Nekem is közép barna hajam volt, és befestettem vörösre, és gyönyörű színe lett. Aztán elrontottam a feketével, most le van szivatva, képzelheted milyen szar színe van, és majd ma vagy holnap festem be újra vörösre. Úgyhogy most újra vörös leszek.

De a lényeg az, hogy amúgy tök jó színe lesz, mert én is így voltam.

Hagyd rajta 45 percig, végülis annyi a határidő asszem.

És nagyon szép eredménye lesz.

2017. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!