Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerrel érhetném...

Milyen módszerrel érhetném el, hogy a hajam kis segítséggel érje el ezt a természetes formáját?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes a hajam, elől nagyon egyenes, hátul viszont ilyen kis hullámos. Ha egy kicsi eső esik vagy ha sportoláskor megizzadok, már be is ugrik nagyon szép loknikba.

Éveken keresztül nem szerettem a hajamat, mindig egyeneset akartam, de tegnap, amikor táncóra után jobban megnéztem a göndör fürtöket, nagyon megtetszett.

Olyan módszerekre, tippekre lennék kíváncsi, amihez nem kell pl hajgöndörítő, tehát ilyen radikális beavatkozás.


Nekem az jutott eszembe, hogy lehet, ha szárítást azt egy nejlon zacsi alatt csinálnám, akkor ugyanaz a párás helyzet állna elő, mint esőnél vagy edzéskor.


Szerintetek?



2013. okt. 12. 07:30
 1/1 brigi0202 válasza:

diffúzort próbáltad már?

azzal 'megemeled' a tincseket, lehet úgy könnyebben beállnának..

vagy tegyél rá göndörítő habot

de amúgy nem értem..

amikor megszárad kivasalod?

vagy mit csinálsz vele, hogy hajmosás után nem göndörödik be, de ha egy kis pára akkor meg göndör?

amúgy próbáld ki akkor a zacsis dolgot

2014. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!