Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendes, formás arcom van, de...

Rendes, formás arcom van, de a szemöldököm tönkretesz mindent. Nem vastag, csak olyan kusza. Talán túl hosszú a szála, vagy nem tudom, de mindig bénán áll. Kozmetikushoz menjek?

Figyelt kérdés
16/L
2013. okt. 12. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

képet tudsz róla küldeni?


Első körben: szemöldök fésű?

2013. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt egy fénykép:

[link]

Az egyetlen probléma csak az hogy a szüleim nem túlságosan rajonganak ezért a szemöldökszedetős dologért..

Engem viszont nagyon zavar.

2013. okt. 12. 11:58
 3/7 Je Veux ***** válasza:

Menj el kozmetikushoz. Ő megcsinálja szépen formára. Utána már te is tudod magadnak szedni, hiszen látod, hogy hol kezd visszanőni.


Szemöldökfestésre pedig szerintem nincs szükséged.

2013. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szép szemöldököd van, max 1-2 helyen kéne csak igazítás.


De szemöldök fésűvel simán lehet korrigálni.

2013. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
annyira nem gáz, az alapformája tök szép.. csak azokat kell csipesszel kiszedni ami ritkásan nő mellette, azt meg te is megtudod csinálni.. a lényeg szép lassan, ne kapkodj, egyenként szedegesd... nem nagy ördöngösség :)
2013. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is oké a szemöldököd :) láttam csubakkásabbat is már :D
2013. nov. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenki!!:)
2013. nov. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!