Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a hajszín 7-es vagy 8-as...

Ez a hajszín 7-es vagy 8-as hamvas árnyalat hajfestékben? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Több napja tanulmányozom a színkskálákat, de nem tudom megállapítani, hogy pontosan mennyire sötétek az árnyalatok.:( Kb ilyen színről szeretnék áttérni a fenti képen láthatóra: [link]


3%-os hidrogénnel 7-es vagy 8-as hamvas árnyalatot keverjek, hogy ne legyen túl világos?


Köszönöm a segítséget!


2013. okt. 12. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
8-as :) én világos szőkéről váltottam 8-ra az volt középszőke és kb ilyen színe volt, most 700-as sötétszőke ennél jóval sötétebb szinte barnának tűnik :) szóval igen 8-as ! és a te hajad szépen kihozza ugyan úgy majd ezt a színt! ha sötétről festenéd erre már nem igen kapnád ezt a szint annál jóval sötétebbet.
2013. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
8.1 vagy 9.1.
2014. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!