Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőkéről ha feketére...

Festett szőkéről ha feketére váltok, mik lehetnek a következmények?

Figyelt kérdés
Sötétbarna az eredeti hajszínem, kb. fél éve lett leszivatva az egész, és most szeretném feketére befesteni. Tudom, hogy le fogja dobni az első festés után, de hányszor kell befesteni, hogy rendesen megfogja a hajam? Szeretnék átállni a sötétre megint, csak félek, hogy foltos lesz a hajam. Aki tud, segítsen!

2013. okt. 13. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
ne olyan hirtelen sötététtel elsőnek sötétszőkével utána világosbarnával és utána sötétbarnával és feketére :) tudom hosszú de igy tuti hogy nem lesz foltos. :)
2013. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem úgy lett megoldva,ahogy az első válaszoló írta és nagyon szép egyenletes az eredmény :-)
2013. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!