Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek 13 évesen elkezdje...

Szerintetek 13 évesen elkezdjem festeni a hajam?

Figyelt kérdés
szeretném feketére festeni az egészet de nem tudom h illendő-e

#egész #hajfestés ...
2013. okt. 13. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne.
2013. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen szerintem rohdt gáz ha valaki festi a haját, inkább ne.
2013. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne.
2013. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira akarod,inkább csak nyári szünetben festegesd.:P 13/L
2013. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
festéket ne! ma már vannak frankó kimosható színezősamponok/habok, ami fokozatosan tűnik el a hajból, szerintem próbáld ki azt. de szőkéből ne csinálj feketét, azt túl nagy átmenet, egy-egy fokot sötétíteni meg lehet színezősamponnal is (vagy világosítani) és nem kell a lenövéssel küzdened. ennyi idősen négy hetente akarsz fodrászhoz járni? nézd meg az utcán, mennyi nőnek van csúnya, lenőtt haja. a festést a hajnövéstől függően 4-6 hetente festetni KELL mert különben csúnya. tehát havi/másfél havi 5-10 ezer a fodrász. gondold át!
2013. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
13 vagyok,nyárra lesz ombre hajam..szerintem egyáltalán nem gáz..ha szőke pl a hajad akkor elég nagy változás és úgymond 'zsákbamacska' ez a döntés de ha szerinted és sokak szerint jól állna miért ne?
2014. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem soha ne fesd be. Iszonyatosan roncsolja a hajat és nagyon könnyű elszúrni(esetleg nem áll majd olyan jól a szín,mint ahogy előre gondolnád) stb. A természetes,ápolt haj a legszebb ;) Persze itt is vannak kivételek:D De a festett haj nagyon ritkán szép,főleg,hogy idővel száraz,sprőd lesz..hidd el,a legtöbb pasi is így gondolkodik,legalábbis akikkel beszéltem erről és az nem kevés :D 19N
2015. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!