Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek tetszik ez a haj?...

Nektek tetszik ez a haj? Szerintetek le merjem vágatni?

Figyelt kérdés

Hosszú, derékig érô, 80 cm-es hajam volt, mindenhol egyforma hosszúságú, elmentem fodrászhoz, most hátközépig ér, felette egy réteg pedig kb 20 centis, a fodrász ezt "lépcsôzetes"nek nevezi, iszonyat hülyén nézek ki :( Arra gondoltam levágatnám rövidre, nem tudok így mit kezdeni vele.

Erre gondoltam:

[link]


14/L



2013. okt. 13. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik, de a lánynak jól áll, szóval ha olyan az arcformád, még akár klassz is lehet.

Nekem több mint 90 centis hajam volt nemrég, ekkora változás lehet, hogy sok lett volna egyszerre, én vállig érőre vágattam le, és most gondolkozok azon, hogy csináltassak-e állig érő frizurát.

2013. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se annyira tetszik, plusz gondolj bele, hogy ezt mennyi idő beállítani..
2013. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de ezzel minden reggel szórakozhatnál fél órát, hogy így álljon. Plusz kb 2 hetente mehetnél fodrászhoz.
2013. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg a másik: szerintem elég nehéz lenne olyan fodrászt találni, aki ezt normálisan meg tudná csinálni.
2013. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik,de persze ízlések és pofonok! :)
2013. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuper frizura, nekem bejön az ilyesmi, akartam is hasonlót, de reggel 6ra járok dolgozni, és esélytelen lenne hajnalban ezzel szórakozni. Sokáig tart beállítani.
2013. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vágasd le megint egyforma hosszúságúra és növeszd vissza a hajad

Hosszú távon az lesz a legszebb és legpraktikusabb.

2013. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha levágod megfogod bánni!

Gondolj arra hogy folyton vissza kell majd vágni hogy jól nézzen ki mikor lesz akkor normális szép nőies hosszú hajad?:) Inkább vágass valami másik fazont.

2013. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem áááhh fúj
2013. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!