Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nem akarok gyakran hajat...

Ha nem akarok gyakran hajat mosni, és csak mondjuk mindennap leöblítem a hajamat vízel mintha megmosnám, csak mégis sampon meg balzsam nélkül, az káros a hajnak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem, de semmit nem ér. ugyanis a zsírt a víz nem fogja kimosni a hajadból.
2013. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem a zsír miatt csinálom! :)
2013. okt. 14. 10:18
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A koszt és a zsírt nem hozza le, a mindennapos vizezés pedig csak szárítja a hajat. Manapság a levegőben olyan dolgok vannak, ami nem jön le magától, mint régen, amikor elég volt kéthetente leöblíteni és kész. Na meg a különféle hajformázók sem mossák le magukat. A fejbőrnek se egészséges, ha állandóan vizezik - főleg télen, megfázik, aztán több lesz vele a gond, mintha 2-3 naponta megmosnád rendesen, ha pedig szárítod, akkor a hővel roncsolod. Szóval összességében felesleges. Heti kétszeri hajmosás a megfelelő samponnal a legjobb, közte pedig ha szükséges, használj száraz sampont, vagy mosd meg inkább, bár ha ennél gyorsabban zsírosodik/korpásodik, akkor célszerű lenne kideríteni az okát, és azt kezelni.
2013. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :)
2013. okt. 14. 10:25
 5/18 anonim ***** válasza:
Ma már lehet a drogériákban száraz sampont kapni.Csak ráfújod és megfésülöd a hajad,olyan,mintha friss lenne.És az illatuk is jó.
2013. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi de nem azért vizezem a hajamat amire ti gopndoltok,nincs szükségem száraz samponra sem.
2013. okt. 14. 10:35
 7/18 anonim ***** válasza:
Fiú vagy? Mert akkor gondolom zuhanyozás közben jólesik. Mivel a rövid hajat állandóan vágatjátok semmi baja nem lesz.
2013. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és göndör hajam van ezért vizezem, hoigy szebbek legyenek a hullámok.
2013. okt. 14. 11:05
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem káros, én is minden reggel bevizezem a hajam, mert nekem is göndör, bár én nem megmosom, csak ilyen kis flakonból fújok rá. 2-3 naponta kókuszolajat is rakok a végére, hogy ne száradjon.
2013. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Zát én már nem tudom mit higgyek.
2013. okt. 14. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!