Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron kistőkítettem a hajam...

Nyáron kistőkítettem a hajam és hát eléggé tönkrement. Hogy hozzam rendbe?

Figyelt kérdés
olyan cucc ami tényleg regenerálja a hajam és nem csak egy réteget képez körülötte.. tényleg rendbe akarom tenni, de lenöveszteni NEM FOGOM, NEM AKAROM mert ISZONYAT LASSAN NŐ a hajam.. és mániákus hajszínező,festő vagyok inkább színező. most nagyon okádék színe van ilyen hamvas szőke de nagyon csúnya...:s mi segítene ??
2013. okt. 14. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Palettének a szőkéjére térj át,felváltva a szőkitős és a sima festék.

Mellé hajpakolás minden hajmosáskor,nekem a dm-es gránátalmás hajpakolás vált be,nagy tégelyben van,kb fél liter,800Ft körül van.Fehéres tégely,rajta gránátalma és feliratok.

2013. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Természetes hajápolókat tudok neked ajánlani ami nekem beváltak. Én hidrogéneztem a hajamat, hogy világosabb legyen, de tökéletesen tönkre tette a hajamat. 1 év alatt sikerült lenövesztenem, fél év alatt nőtt 12 cm amióta figyelek rá.

Ricinus olaj: Patikában tudod megvenni kb 600 Ft-ért és sokáig elég. A lényege, hogy sokig fent legyen és rakj r egy zuhanysapit, hogy melegen tartsa. Kevésbé fog töredezni a hajad, mert ez mélyen belemegy a hajadba és regenerálja azt. Nem utolsó sorban serkenti a a hajnövekedést.

Kókuszolaj:1800 Ft egy kg de elég egy félévig. Szintén regenerál, és az új hajad egészségéről is gondosodik.

Gyömbér és olíva olaj: Lereszeled a gyömbért, kifacsarod a levét és ugyanannyi olíva olajat adsz hozzá mint amennyi gyömbér lé összegyűlt. ezt felviszed a tövekbe és a végére tehetsz a fent említett olajokból :)


Remélem neked is beválik, nekem teljesen egészséges hajam lett. Egy életre megtanultam, hogy a hajam nem játék :)

2013. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is tönkre ment :/ most lesz 3. hónapja. először csomókban hullott, minden hajmosás után marékszámra lehetett szedni a hajam,ha ránézel látszik,hogy ilyen drót szerű. én leszívattam ekkor még tök jó volt a hajam, semmi baja nem volt,rá egy hónapra egy napon 2X is leszívtuk ,majd rámentünk szőke festékkel. egész jó lett,de estére elég narancsos lett,ami nekem nem tetszett és már másnap reggel bekentük barnára.ezt követően 2 hónap alatt 3szor lett barnára festve,most tartja a színt úgy ahogy, elég világos barna.azóta nem festem most ez a 3.hónap.szóval már nem hullik ,de szörnyű az állaga.nem vágatom én sem le,de szörnyű!kenhetek rá bármit max egy napig szépnek tűnik,de másnap megint ocsmány.most raktam fel póthaja,hogy eltakarja a csúnya hajam,sajnos.pedig a szőkítés előtt gyönyörű volt a hajam.mert régen mindig vasaltam a hajam,ezért eltört, így felvarrattunk póthajat ,és közben használtam egy hajpakolást,nagy dobozban van 1200ft és nagyon jó,vaníliás ,keratinos cucc,nem tudom a nevét:/ plusz használtam hajvég ápoló olajat ,az nagyon fontos szerintem!nyáron hővédőt mindig fúj rá! aztán én is házi praktikákat,hetente tojásos hajpakolás,élesztővel,plusz olíva olaj.meg persze ne vasald,ne göndörítsd, ne fesd ilyenek.nekem akkor még a póthajam is olyan életerős volt,hogy a fodrász is csak dicsérte! viszont költséges akárhogy is nézzük :/ havonta megvenni ezeket,és emlett gondolom másra is költesz.
2013. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Je Veux ***** válasza:

Sehogy, így jártál.A festés már nem fog rajta segíteni, új hajat kell növesztened, ami nincs roncsolva. Következésképp..növeszd le..


Örülj neki ha nem kell levágni. Több ismerősömnek a szőkítéstől annyira tönkrement a haja, hogy egészen rövidre kellett vágni. Azóta szép hosszú természetes színű haja van mindegyiknek.


Szóval, ha csak a festés, színezés, pakolások maradtak, akkor így jártál.

2013. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fokozatosan vágasd le a töredezett részt (sajnos muszáj..)

Emellett olajos pakolások: kókuszolaj, olívaolaj, argánolaj. Tehetsz bele egy kis mézet/tojást is.

Nekem 2 szőke festés után lett szörnyű a a hajam, azóta megfogadtam, hogy sohaaaaaaaaaaa többet:D

Ha lassan nő a hajad: ricinusolaj, panthenol, vitaminok, bhingraj olaj, stb.

2013. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!