Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rossmannban vagy dm-ben...

Sztrecskó kérdése:

Rossmannban vagy dm-ben milyen hajerősítő/szépítő tablettát vegyek? Használtatok már?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy veszek ilyen hajerősítő tablettát, hogy egészségesebb legyen a hajam, de sajnos nem értek hozzá, és nem tudom, melyiket vegyem meg először. Mit ajánlotok? Szedtetek már ilyet? Ha igen, milyen tapasztalataitok vannak?

(Kérlek, ne mondjátok, hogy inkább használjak ricinusos hajpakolást! Próbáltam, be is vált, de sajnos a festett hajamat nagyon leszívja, ezért nem szeretem használni.)


2013. okt. 15. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet.

2013. okt. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

DM-ben lehet venni a Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex kapszulát. 3 levél van benne, 60 db összesen, tehát 2 hónapra elegendő. 1000 Ft, akicósan 800. Nekem 1,5 hét alatt rengetegett erősített a körmeimen. Nem hagytam abba 2 hónap után és vettem még 1 dobozzal belőle és a 3. hónaptól a hajamon is észrevettem a változást. Kevésbé hullott, szebb lett és gyorsabban is nőtt valamennyivel.

Évente 1x-2x szoktam szedni 4 hónapig.

2013. okt. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen-igen én is szedtem ezt a fajtát szép lett tőle a hajam de majdnem kórházba kerültem miatta...azért ennyit nem ér meg a szép hajkorona sem.:)
2013. okt. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kerültél tőle majdnem kórházba?
2013. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tulajdonképpen kórházba is kerültem de akkor biovannet szeedtem szétcseszte a gyomrom.9infúzió helyre rakott.Ezután nem rég elkezdtem szedni az említett dasgesunde...t és hasonló tünetek jelentkeztek ha nem rosszabbak.Kidobtam azóta semmibajom.Én csakjót akarok hogy leírom a tapasztalataimat de ti tudjátok.
2013. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem, előfordulhat az ilyen, de nagyon minimális rá az esély. Rengeteg ismerősöm használja a DM-es hajkapszulát évek óta és mindenki dicséri.
2013. okt. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is vettem, remélem beválik! :)
2013. okt. 17. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!