Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Utálom a hosszú hajam, de nem...

Utálom a hosszú hajam, de nem vágathatom le, mert mindenkinek tetszik. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, sokat kell vele foglalkozni. Jó, persze néha örülök neki, de legtöbbször nem. A rövid hajamat sokkal jobban szerettem. Arról nem is beszélve, hogy már 2 éve növesztem és csak 15 centit nőtt.

Mit tegyek?

17L



2013. okt. 15. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj másokkal. Ha te nem szereted vágasd le, egyszer úgyis visszanő:) 15/L
2013. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szép akkor szerintem inkább ne.:) De végül is te szenvedsz vele, úgyhogy ha annyira utálod akkor mást nem tudsz csinálni, minthogy levágatod..
2013. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

A legundorítóbb dolog, mikor egy lánynak rövid a haja.


Tőlem akkor már lehet akármilyen tökéletes az alakja, meg gyönyörű az arca.


Szóval ne vágasd le

2013. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, senkit sem érdekel a primitív véleményed, nem neked akar tetszeni, és nyilván egy nő sem fog olyan pasival kezdeni aki a haja miatt már eleve esélyt is nehezen adott neki.
2013. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"Nem vágadhatom le, mert mindnekinek tetszik"... a lényeg, hogy neked tetsszen, ha valaki másnak tetszik, akkor növessze meg magának. Ne nekik akarj megfelelni, ha szeretted a rövid hajad, akkor rajta.
2013. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem vágadhatod le? Hat lóval tartanak vissza, ha a fodrászhoz indulsz??
2013. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy rövid haj is lehet szép nőies és csinos ellenben azzal akinek hosszú a haja de nem tudja viselni. Vágasd le ha neked ugy jobban tetszik de akkor válassz egy szexi fazont :)


mint PL ez: [link]

2013. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem akárhányszor megnőtt a hajam, utáltam hosszúan és a levágatás pillanatában rögtön meg is bántam. Ezt már 3x eljátszottam. Mennyit vágatnál belőle?
2013. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!