Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek melyik frizura...

Lányok! Nektek melyik frizura tetszik jobban egy pasin?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]


A legtöbb "szavazatot" kapott frizurát csináltatom meg a fodrásszal magamnak. Nekem mind a három egyformán tetszik, nem tudok dönteni. Ha lehet ne a képeken lévő pasik alapján válasszatok.:)

20/F


2013. okt. 16. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
2013. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az a frizura szerintem nem állna jól nekem, és nekem azok tetszenek, amiket linkeltem. Az általam belinkelt képekből válasszatok ha lehet(első, második, vagy 3.), csak ne az alapján döntsetek, hogy kinek melyik pasi jön be jobban. Még egyszer köszönöm szépen!:)
2013. okt. 16. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez azért a fejformádtól függ meg a hajad dússágától is meg még csomó dologtól. Lehet, h pont az, amelyik tetszene az nagyon előnytelen lenne. Én is sokáig szerettem volna frufrut, de mivel kicsi a homlokom, ezért nem állna jól. Kérd ki a fodrász tanácsát, ő látja, h mi az, ami a legjobban illene hozzád.

Különben meg az itt látható három hajhossz sem egyforma. Lehet, h nem elég hosszú a hajad mondjuk az utolsóhoz.

De hogy válaszoljak is a kérdésedre és ne csak offoljak, nekem leginkább az első tetszik. Egyszerű, pasis, tökéletes. A nyomába se érnek ezek a mostani "páwa" frizurák.

2013. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó.
2013. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3 :) 16/L
2013. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A fejformám kb. úgy néz ki mint az 1. képen lévő pasi feje. A hajam pontosan megegyezik a harmadik képpel, mindenben ugyanolyan, csak a színe az fekete. A fodrász szerint jól állna mind a három. Most a 3. frizura van nekem. Mivel most nagy a hajam(mint a 3. képen), bármelyiket választhatom.:) Igazából egy lánynak akarok tetszeni, és nem tudom melyik lenne a legjobb.:)

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Eddig még nem tudtam eldönteni, hogy melyik is legyen, szóval megköszönném, ha jönnének még válaszok.:)

2013. okt. 16. 16:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Paul Rudd haja, vagyis 1.
2013. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A harmadik vagyok megint.

Szerintem az első haj tetszene neki, szerintem az olyan átlagos, de a szó pozitív értelmében. :) Egyébként azt simán betudod úgy zselézni, firmázni, mint a másodikon.

2013. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az anyám fodrász, és természetesen ingyen megcsinálja nekem bármelyiket. Az eddigi válaszok alapján az első frizura lesz.:) Köszönöm szépen!
2013. okt. 16. 17:07
 10/12 anonim ***** válasza:
1. a legjobb, bár a többi se rossz. Ennél hosszabb már ne legyen.
2013. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!