Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A CC krém és a BB krém között...

A CC krém és a BB krém között mi a különbség? Ma láttam a dm-ben hogy lehet már kapni Balea CC krémet. Esetleg próbáltátok már?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ők próbálták:

[link]

2013. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nyáron váltottam BB-ről CC-re. Max Factor CC krémet használok, előtte Garnier BB-t, illetve Rival de loop BB-t használtam.

A CC majdnem szinte olyan, mint egy alapozó, viszont ugyanolyan láthatatlan a bőrön, mint a BB krémek. Ennek a Max Factoros CC-nek jóval szebb a fedése, elég belőle egy kis mennyiség is és rendkívül tartós. Számomra tökéletes.


Balea CC-t nem használtam.

2013. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A CC elvileg kicsit jobban fed a BB-nél, de mégsem olyan "nehéz", mint egy alapozó. Én is a Max Factort használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, de a Baleát nem venném meg a vélemények alapján.
2013. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!