Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet ilyet csinálni? Kapni?...

Lehet ilyet csinálni? Kapni? ( pls HELP :D )

Figyelt kérdés

A lényeg hogy sötét barna hajam van...DE feketére szeretném festeni ,csak ideiglenesen olyan hajfestéket keresek ami rajta marad 3-5 mosásig...Nem akarom végleg befesteni mert ha nem áll jó akkor az cumi :D Szal ha vki tud egy jó márkát vagy van erről tapasztalata kérlek írjon itt vagy üzenetbe :D

13,5/L



2013. okt. 16. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Miért akarod egyáltalán befesteni?? :/ Főleg ilyen fiatalon
2013. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
90%

minek írod a kulcs szavakhoz a psp-t? -_-

DE ha már itt vagyok hülyeség ne b@**d el a hajad festék csak tönkre teszi

2013. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Lorealnak van ilyen bemosója. Amúgy meg inkább iylen bemosóval festegesse a haját, mint igazi festékkel.
2013. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egyedül az ilyen kimosható színes hajlakk ami kijön tényleg, ezt kipróbálhatod, egy mosás és ki is jön.

Ha kicsit tartósabbra vágysz akkor Directions hajszínező... ez fokozatosan kopik ki minden hajmosásnál. Ezeket fodrászkellékesben tudod megvenni.

A bolti hajfestékek, hajszínezők mind megmaradnak a hajban, hiába van rájuk írva hogy mondjuk 10 mosásig tart... nem így van.

2013. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1. válaszoló...MERT AKAROM!Jobban tetszene és igen ilyen fiatalon...Már megbocsáss az én életem :D

2. Azért írom oda ,mert arra sokan keresnek rá vagy nem tom mert kedvem van :D És iggen is elbszom ha így akarom...

3.köszi na végre aki nem kotnyeleskedik a magán életemben

4. KÖSZI KÖSZI KÖSZI :D

2013. okt. 17. 15:07
 6/16 anonim válasza:
82%
Ezek a mai kölkök áhh
2013. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem azért mondtam, hogy megbántsalak. De ez szerintem nagy hülyeség... :/ 13 évesen minek?? Nagyon fiatal vagy ehhez, és a fejbőrödnek sem tesz jót:/ ahogy te akarod... ha ez neked így jó...
2013. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem is bántottál meg :D Nem baj mindenkinek megvan a véleménye...Tudom ,hogy nem jó a fejbőrömnek főleg nem 13 évesen ,de szeretnék kicsit megváltozni és tudom ,hogy fekete hajjal jobban néznék ki. Most lehet ,hogy hülyeségnek hangzik ,de ez az "imidzsem" része lenne ,önkifejezés!!!Szóval köszi hogy próbálsz félteni ,de ez ilyen szempontból veszett ügy :( Ha majd neked lesz/van gyereked TE nem engeded meg neki ,és ennyi!Nekem ez így tökéletes én azt teszem ami boldoggá tesz és ha ez boldoggá tesz akkor nem gátol meg benne senki :)
2013. okt. 20. 09:44
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

szóval emó vagy és kéne az imidzsedbe. :D Mindig nevetek mikor kislányok nagynak akarnak tűnni. 13,5 éves vagyok nem ám 13 !!! Ennél már csak az a jobb mikor 4 hónap 12 nap múlva betöltöm a 16-ot!!! :)))))

Amúgy meg fodrászkellékesnél érdeklődj (ne bolti szart vegyél), az hogy milyen hajszínező jó neked függ a hajad színétől jellegétől... És véletlen se otthon csináld hanem fodrásznál mert elcseszed :D

2013. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Figyelj pont lesz@rom a véleményedet...Itt segítséget kérek nem kioktatást. Nem akarok nagynak tűnni és nem zavar ha egy ismeretlen embernek nem tetszem...Nem nem vagyok emocionálisan instabil és nem is csak az imidzsem miatt akarom. Vannak dolgok amiket emberek nem értenek meg. Lehet hogy testileg és évileg 13 vagyok de tisztában vagyok benne ,hogy a lelkem viszon több száz éves és fejlettebb. egy ilyen kis okostojás ne mondja meg nekem ,hogy mi jó nekem és mi nem! Nem kell olyan kérdésekre válaszolni amikre azért válaszolsz hogy kioktass ENGEM!!Azt se tudod ki vagyok vagy miért vagyok!
2013. nov. 1. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!