Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok jó hajnövesztő praktiká...

Tudtok jó hajnövesztő praktikákat, ami tényleg beválik? A ricinusolaj nekem nem jött be, nagyon szép fényes és selymes lett a hajam, viszont rettenetesen hullott tőle.

Figyelt kérdés
-hajnövesztés

2013. okt. 17. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Csalán.


Két barátnőm úgy növesztette meg, hogy szedett csalánt és azt bele rakta vízbe és forralta. Utána azt a vizet vagy nem is tudom mit hásználták a hajukra. Nekik rövid idő alatt nagyon sokat nőtt.


Én ezt nem csináltam, én ehhez túl lusta voltam/vagyok. Én szoktam ilyen csalán sampont venni. Nekem is sokat nőtt az elmúlt egy évben. /előtte alig/ Mondjuk ez olyan térren is jó volt nekem, hogy a hajam könnyen zsírosodott régen és szárította valamennyi.---> tehát nem kell mindennap hajat mosnom mint régen hanem 3 naponta.

2013. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (:
2013. nov. 3. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem bevált,jó hajnövesztő praktikák:

-Hordd a hajad gyakran kiengedve!Ha gyakran van copfban,kontyban attól jobban töredezik,nem fog megnőni.

-Hagyd magától száradni!

-Ne fésüld túl sokat!

-Légy elégedett a hajtípusoddal!Ha egyenes,akkor az idő nagyrészében hordd egyenesen,ha göndör,akkor úgy!

-Ne használj túl sok sprayt,lakkot!

-Egyél elég vitamint,mert ha a szervezeted bizonyos tápanyagokból hiányt szenved,nem lesz erős hajad,ami szép hosszúra megnő.

Tudom,hogy mindenki szeret különleges,gyors praktikákat hallani,de igazi eredményt változással lehet elérni a hajápolási rutinunkban.

2013. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszike! :)
2013. nov. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!