Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék érdeklődni, hogy ki...

Szeretnék érdeklődni, hogy ki milyen sampont vagy gyógyszert tud ajánlani hajra. Nekemis hullik a hajam és szeretném ha egy kicsit gyorsabban nőne. Esetleg a varga cseppeket vki használta? Milyen hatása van? Köszönöm előre is annak aki ir!

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Alpecin koffeines sampon hajhullásra tök jó! DM-ben is lehet venni. Növésre nem tudom, mennyire jó, hajhullást megállította.
2013. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gömbicica ***** válasza:

az előttem szóló által ajánlott samponról nem tudok nyilatkozni, de:

a hajhullás valamiért van. lehet hormonzavar, táplálkozási probléma, sőt olyan is lehet, hogy megfázott a fejbőr.......

Ha "magadban" mindent kizártál, és ugy érzed, semmi belső gond nincs, mégis fenn áll a hajhullás, akkor el lehet menni még mondjuk pl. ide: [link]

vagy ehhez hasonló helyre speciális kivizsgálásra.

(nem reklámozom, nem ismerem, csak gugliztam :-)

Akkor lehet olyasmitől is, hogy

festés, dauer, sütés, tul meleg levegővel való száritás,

és végső soron lelki oka is lehet!!!

2013. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Es ez az alpecin tenyleg jo? mert ennek is utanna neztem,es hol jo velemenyt de legtobb esetben rossz velemenyt olvastam rola mert hogy pl nagyon zsiros lesz tole a haja..de igazabol kinek hogy :) es amugy arban kb mennyi?

2.kommentelonek: azaz igazsag h mostanaban nagyon stresszes vagyok,taplalkozassal nagyon nincs gond, rendesen eszek reggelit ebedet, ha tudok mindenfele gyumolcsot..de amugy koszonom szepen mindkettotoknek!:)

2013. okt. 22. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak ajánlani tudom a varga cseppeket, nekem az volt anno az egyetlen szer,ami teljesen megállította a hajhullást,és újra növesztette a hajam. De csak akkor használ, ha nem hormonális a gond. Nekem mióta a hormonjaimmal van gond, már nem hat:/ De érdemes kipróbálni!
2013. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mondjuk tök jó a bojtorján is!
2013. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!