Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hagyjam visszanőni teljesen...

Hagyjam visszanőni teljesen vagy próbálkozzak más módszerrel? (intim borotválás)

Figyelt kérdés
az a problémám,h intim borotválásnál mostanában elég sokszor megvágom magam és hát érzékeny nagyon a bőröm,általában 1 héten2-3 sszor borotválom lent és nagyon megnől és nagyon erős a szőr és tépi a borotva:S és így lesem szedi rendesen..bár barátomat meg nem érdekli a téme neki teljesen mindegy...várom a válaszokat..esetleg tanácsokat is! 17/L
2009. nov. 12. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a barátodat nem érdekli akkor úgy csináld ahogy te szeretnéd! Ha szőrtelenül akarod próbálkozhatsz más módszerrel is,de ha tépi a borotva akkor valami nem stimmel.Vegyél jobb minőségű borotvát,és borotvazselével csináld és csak nyugodtan!Kapkodni sosem szabad!

Egyébként nem muszáj annak mindig tükörsimának lenni,úgy is jó ha csak nyírod,de van aki kimondottan szőrösen szereti.

2009. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha, és melyik a legjobb borotvazselé és borotva?ami tényleg hatásos és nem irritálja a bőröm.
2009. nov. 12. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:

puhítsd fel jobban. vannak rossz minőségű habok, amik egyáltalán nem puhítanak.

de én nemis hazsnálok habot, mert vhogy nemvisz rá a lélek h habot tegyek rá:D

én fürdésbnél szoktam, ázok a kádban vagy 20 percet, addigra felpuhul és letudom szedni szépen.

nekemis tépi a borotva ha száraz és kemény még.

sztem teis puhítsd tovább, és vegyél jó minőségű éles borotvát. nekem a wilkinson férfiborotva jött be.

2009. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Gillette vagy Wilkinson. Én az előbbit használom és férfi a borotva és a zselé is.És fürdéskor tényleg jobb.

2009. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké,kipróbálom a Gilletet és veszek zselét is,remélem használni fog! dm-be kb mennyi? aki esetleg tudja az írja meg,köszi
2009. nov. 12. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a nivea sensitive gél a legjobb, és utána nivea sensitive after shave, igaz ez pasiknak lett kitalálva de nekem bevált:)
2009. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!