Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Depis" napok extrémebb hajjal?

"Depis" napok extrémebb hajjal?

Figyelt kérdés
Imádom a hajamat, illik is hozzám, szeretem, és hát, elég sokat is kell babráljak vele de attól még nagyon szeretem. A baj akkor kezdődik, amikor rosszabb napjaim vannak, és inkább "elbújnék" mindenki elől, márpedig ezt egy extrémebb hajjal nem mindig lehet. Ilyenkor a legkevésbé se esik jól az, hogy minden ötödik ember megbámul. Ti ezt hogy küszöbölitek ki? Bele fogok szokni vajon?

2013. okt. 22. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én megszoktam, kb. másfél éve van feltűőbb hajam, extrém színekkel, aztán más szín+felnyírás. Engem nem nagyon zavar, mert tudom, hogy a hajamat nézik, ami biztonságérzetet ad, hogy nem engem, rajtam valami mást.

Feltehetsz egy sapkát, bár nem tudom, milyen a hajad. Nekem a nagyon extrém részt eltakarja belőle a sapi, ha nincs kedvem belőni akkor alkalmazom is :D Csak akkor nem vehetem le egész nap, ami sulival kivitelezhetetlen...

2013. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sapka, vagy kösd össze a hajad és vegyél fel egy vastagabb hajpántot

[link]

[link]

2013. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!