Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Effeclar duo kremet hasznalom...

Effeclar duo kremet hasznalom kb egy hete. De nemtudom segit e valojaban?

Figyelt kérdés
Nagyon pattanasos gyulladt a az arcborom. Mar mindenfele arctisztitot es arcradirt ki probaltam semmi nem segitett.Egy ismerosom ajanlotta ezt a kremet. Kb egy hete hasznalom, es ezek a hatalmas csomos pattanasok meg ertek tole, amit viszonylag most konnyen ki birtam nyomkodni. Az a problema h a pattanasokban nem a szokasos feher trutyi volt hanem, ver es genny. De eleg nagy szamban. Most az arcom ugy nez ki mint a hold. Bele illene egy horror filmbe. Nem is merek holnap utcara menni. Mit tegyek mar a pattanasaim ellen????? Hasznaljam tovabb ezt a kremet vagy csak rosszabbat csinal nekem? Most tiszta gyulladt sebes az arcom csak annyi hogy a gumok kisebbek lettek. Segitsetek kerlek titeket, hasznaljam e tovabb az Effeclar Dut-t???
2013. okt. 23. 05:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!