Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szedjem le a kezemről?

Mivel szedjem le a kezemről?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől, a melohelyemen belement az ujjaim redőibe a kosz, egyszer mar lekopott dehat mindig ott melozom szoval ha tudnatok segiteni hogy mivel szedjem le es van e valami krem ami megvedi az ujboli koszolodastol, de mondjuk az is eleg lenne ha munka utan le tudnam mosni valamivel, nagyon csunya.. Felek, hogy soha tobbe nem jon le.
2013. okt. 23. 20:50
 1/3 anonim válasza:
ultraderm
2013. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B. Marcsi válasza:
Hogy a szennyeződés is lejöjjön és a kezed sem menjen tönkre Én egy universális kókuszolajból készült tisztítót tudok Neked ajánlani. Munka előtt picit bekened a kezed, megszárad és szinte egy filmréteget képez a kezeden s bármilyen koszos munkát csinálsz nem megy a kezed redőibe a szennyeződés. Autószerelők is nagyon szeretik, mert Nekik is egész nap kosszal járó munkájuk van s ez a tisztító még ápolja is a kezüket. Nekem pl. virágültetésnél nagyon jól bevált, egyáltalán nem ment a redők közé a föld. Én közvetlen a gyártótól veszem meg, ha érdekel írj és segítek.
2013. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vettem ultradermet, akarhogy sikálom nem hozza le... :/ B. Marcsi, minden megoldás érdekelne, de először is le kellene valahogy szedni. :/
2013. okt. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!