Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót vegyek?

Milyen hajvasalót vegyek?

Figyelt kérdés

a hajam alapvetően zsíros.azt vettem észre hogy ha kivasalom,attol egy napon belül még zsírosabb lesz.mit csináljak?

milyen hajvasalót vegyek?

sűrgös!!!ma megyek venni!!:)


2008. júl. 7. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Remingtonnak valamelyik fajtáját. Zsírosodással kapcs-ban: minden használat előtt töröld át a lapjait valamilyen alkoholos vattával,én pl a párom arcszeszét használom erre a célra::) Ha nem törlöd át, akkor zsíros lesz a hajad, mert a kosz por, rajta marad az előző vasalásból.
2008. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
A Babyliss termékek nagyon jók, igaz, hogy 10ezren felül vannak, de eddig bevált. Vagy még jó a Remington is, ez valamivel olcsóbb. Ha lehet, akkor ne valami névtelent vegyél. Jah és kerámialapos legyen.
2008. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a gyors válaszokat!

és azzal mit csináljak, h nekem csak egy kicsit göndör a hajam,kb a fülemtöl lefelé:Sés le is lapul egypár órán belül.ezért akarom vasalni.de ha egy kis pára is éri vagy viz csepp,akkor már kész.vége az egyenességnek...:S

2008. júl. 7. 14:43
 4/11 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy minnél drágább,annál jobb a hajvasaló?

amiket hajas l. ajánl azok jók ugye?

2008. júl. 7. 14:45
 5/11 anonim ***** válasza:
A Hajas az állitólag jó,de körbenézhetsz fodrászkellékes boltban is,ott is jók vannak!
2008. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a Remington s9000 Professionalt vedd meg. Ez a legdrágábbak közül való, de szerintem a legjobb is. Nekem volt néhány otthoni háztartási használatra gyártott vasalóm is, de max két napig bírta a simaságot. Ezzel bírtaja 6 napig is.
2008. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a remington az jó.kerámia laposat vegyél,vagy teflon szálasat.de ezt már lehet 6-8 ezer Ft-ért is venni (fodrász tanuló vagyok :P)
2008. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Babyliss/Philips
2008. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy minél drágább, annál jobb, de abból is a remington!
2008. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinke, végül vettem egy remingtont,nagyon szeretjük egymást!:)
2008. júl. 10. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!