Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úgy áll a hajam, mintha...

Úgy áll a hajam, mintha elaludtam volna! Mit csináljak vele? Elég ciki férfiként vasalni nem? Emónak néznek a végén!

Figyelt kérdés

Ilyesmi hajam van: [link]


De vasalni elég ciki férfiként nem? Nem vagyok én emó!

De ha kivasalom se maradnak így, mert akkor is hullámosodik a hajam!

Most mit tudok vele csinálni?

18/F



2013. okt. 26. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Valaki nem attól lesz emó hogy hajat vasal.:D Szerintem nem lenne gáz kivasalni.És szerintem nem is rossz az ilyen haj.^^ De ha neked nem tetszik, akkor kénytelen leszel kivasalni.Ne aggódj,ha csak te nem kürtölöd szét,senki se fog gyanakodni hogy kivasaltad.:D
2013. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De az látszik egy hajon, hogy vasalva van... Szög egyes!
2013. okt. 26. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
ne nyúlj hozzá egy ujjal se.
2013. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is vasalom,mert hosszú,de nem vagyok emó.

Ez nem azon múlik,ne nevettess már kérlek.

2013. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

matt hatású wax?

-ha meg ennyit bajlódsz vele, miért nem vágatod le? (mondom én, mikor épp növesztem :D valami ilyesmi a cél, csak nagyon lassan nő)

2013. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó pasinál a vasalt haj
2013. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hozzá ne merj nyúlni! woooowwww..... imádom a hajad, szerintem rohadt jól néz ki! :D reggel valami lakkal vagy zzelével a túlságosan kiálló tincseket beállíthatod, de ahogy a képen van, úgy tökéletes *-*
2013. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem emo-ra emlékeztetne, hanem metroszexuálisra... Inkább ez (bár nekem ez is eléggé antiférfi, de kinek mi).
2013. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne max fokozaton vasald a hajad. nekem göndör szőke hajam van, alapból úgy néz ki, mint michelangelo egyik angyalának a haja. régen max fokozaton vasaltam, de szúrt meg minden, ezért levágattam. elkezdett megint nőni a hajam, és észrevettem hogy lehet állítani a hajvasalómon. így most úgy vasalom, hogy 25 a max hajvasalón és 15ösön vasalom. töktermészetes hatású, nem b*zi emós, de áll is valahogy
2013. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kérlek ne vasald!Ami a képen van az úgy jó,kicsit borzold is össze reggel zselével aztán pá...


16/l

2013. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!