Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az elmúlt 2 évben nagyon...

Az elmúlt 2 évben nagyon bedúsult a hajam és nem tudok mit kezdeni a babahajakkal, amikor összefogva hordom a hajam. Van valami tippetek erre?

Figyelt kérdés
Sok hajam lett a kevésből viszonylag hirtelen, így szerintem feltűnő, hogy különböző hosszúságú új hajrétegek (babahajak) nőnek. Ha felfogom copfba akkor különéletet élnek és nagyon hülyén néznek ki, van valami tippetek erre? Hajlakkot próbáltam, de hosszabb távon (egész nap) nem tartja ott őket, meg amúgy sem szeretnék gyakran használni. Valami jó kis trükk?

2013. okt. 27. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Haj zselé nem jó? nekem volt hogy az segített, vagy hajpánt, hajtű?
2013. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A zselétől zsíros hatású lesz a hajam. A pántot majd kipróbálom szerintem, hátha jó lesz. Hajtűvel lényegében tele kellene tennem a fejemet, hogy minden réteget odacsatoljon :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)

2013. okt. 27. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mitől dúsult be a hajad?:)
2013. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen lett a hajvitamintól, nem ajánlom, amit én csinálok, de nem röpködnek, ha 160 fokon vasalom a haj felső rétegét, persze hővédővel, hajmosás után, nem minden nap.
2013. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék, hogy mitől dúsult be ennyire a hajad, mert rám is rám férne :)
2013. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4.-es köszönöm a válaszodat :) bár nem szoktam hajat vasalni :)

3.-5.ös: igazából nem tudom pontosan mitől. Semmi nagyon extrát nem használok.

2013. okt. 27. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!