Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete a hajam, és világosítan...

Fekete a hajam, és világosítani szeretném! Ha rámegyek olyan festékkel ami világosít és fest egy lépésben, jó lesz a végeredmény vagy mehetek leszivatni?

Figyelt kérdés
köszi előre is a válaszokat!! azt hiszem a palettének van olyan hajfestéke ami ezt meg tudja csinálni, csak kíváncsi vagyok mik a tapasztalatok!
2008. júl. 7. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

én egyszer követtem el magam ellen ilyen merényletet, pont temetésre kellett mennem másnap, de gondoltam, csak nem lesz olyan szar.. hát de lett :D:D

szép narancssárga lett a hajam, néhol kicsit foltos :) ez volt a tanulópénz, azonnal kendőt tettem a fejemre, aztán elszaladtam tescoba(mert csak az volt nyitva) 3fajta sötétbarna festékért, gondoltam minél sötétebb, annál jobban befogja.. harmadszorra egész elviselhető lett a színe, de másnap hívtam is a fodrászomat, hogy történt egy kis baleset..

ha belevágsz, remélem neked nagyobb szerencséd lesz a kisérletezéssel!:)


remélem tudtam segíteni :)

2008. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én olvastam már egy másik fórumon, hogy valaki kipróbálta ezt a hajfestéket és olyan szar lett neki, hogy másnap rohant is a fodrászhoz. Szerintem inkább először fodrásszal csináltasd, mert ha nagyon világosat akarsz, akkor előbb hidrogénezni kell.
2008. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fekete hajat mindenképp le kell szívatni, elsőre csináltasd meg fodrásszal, az a legbiztosabb, de vehetsz szőkítőport is, én is azzal szoktam, másképp a sötét hajamat be nem fogja semmi sem rendesen.
2008. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen! segítettetek!)
2008. júl. 8. 10:24
 5/6 anonim ***** válasza:
hehe.. nekem alig volt fodrász, aki elvállalta és az is jóóól elszúrta.. foltos voltam és randa... azóta is szenvedek, akármit festek rá, mindig foltos... borzalom...
2008. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a fekete hajjal nehez mindig.Nekem kb. 3 evembe telt mire sikerult a fekete hajambol atterni az eredeti szinemre,akarmivel festettem nem latszott meg rajta.Gondor a hajam,majdnem derekig er.Elkovettem azt a hibat(ezert kellett 3 ev)hogy elmentem egy "fodraszhoz" leszivatni a feketet,tovig roncsolta a hajam.....Nagyon kell vigyazni a franya fekete szinnel,fakitsd a napon,citromlevel,inkabb szenvedj es varj mig leno,mert a szivatas mindig roncsol.
2008. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!