Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni ennyi pattanás...

Mit lehet tenni ennyi pattanás ellen?

Figyelt kérdés
az utóbbi időkben nagyon kipattanásosodtam és nem akarnak elmúlni. főleg az állam és a homlokom. néhol már már ekcémás ami lehet hogy attól van hogy sokféle szert raktam rá. de már egy ideje csak ekcéma elleni gyógyszertári krémet használok este meg neogranormont hogy hámosítsak és almaecetet is szoktam néha használni hogy szárítsam őket. valami ötlet?
2013. okt. 28. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben tuti kozmetikushoz mennék. Nekem is ez volt a problémám, tele voltam pattanással, mindenféle krémet, arcradírt,tonikot kipróbáltam, hiába.


Ekkor mentem el életemben először kozmetikushoz, nagyon jó munkát végez, kb másfél havonta járok,és mindig sima az arcom utána!:-)


11.kerületben van ha érdekel, megadom az elérhetőségét.


Kivéve persze,ha hormonális a dolog,akkor bőrgyógyász.:-(


Remélem,tudtam segíteni!:-) 24/L

2013. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sok a pattanásod, akkor inkább bőrgyógyászhoz menj! Vannak olyan gyógyszerek, amelyek véglelgesen megszüntetik a pattikat. De ezeket csak doki írhatja fel, mivel erős gyógyszerek. Ha érdekel ez a fajta megoldás, még most kéne elmenned, ugyanis ezeket pont télen kell szedni, mert fényérzékennyé teszik a bőrt.
2013. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es te is szedtél Sotretet vagy Roaccutant? :)
2013. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, Sotretet.
2013. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is bőrgyógyász!
2013. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont hagyd abba ennyi kozmetikum alkalmazását és pihentesd a bőröd.Kevesen tudják,hogy sokszor ez is okozza.Agyon terheled a bőröd és végül így reagál.
2013. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és a manna szappanról vélemények?
2013. okt. 28. 18:54
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem nem használt 3000 ft-os problémamentes szappancsomagot rendeltem.
2013. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem menj el kozmetikushoz, mert egy szakember nyilván jobban meg tudja mondani, hogy pontosan mi a bőröd baja, de lehet, hogy hosszútávon figyelned kéne rá mit eszel. Vannak olyan ételek, amik nem tesznek jót a bőrnek.
2013. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!