Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól engednéd meg...

Hány éves kortól engednéd meg a lányodnak, hogy befestesse a haját? (többi lent)

Figyelt kérdés

ha van lányotok, hány éves korában engednétek meg neki, hogy befestesse a haját? (melír, teljes festés, stb...)

azt is írjátok meg légyszi, hogy nektek mikor engedték meg.

csak kíváncsiság :)


2013. okt. 30. 00:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nekem 14 éves koromban lett megengedve a melírozás, de igazából előtte nem is kérdeztem úgy emlékszem, szóval lehet hogy már előbb is megengedték volna.:) A nővéremnek pl. 14éves korában már többször is volt festve a haja (az egész).
2013. okt. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem én olyan 15 - 16 voltam

én is ekörül engedném meg a lányomnak

2013. okt. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
16-17 évesen, de akkor is elmondanám neki párszor, hogy a természetes hajszínével lenne a legjobb :)
2013. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16 évesen melír, 17 évesen festést engedném meg szerintem. Az mondjuk kikötés lenne nálam, hogy ne gagyi boltival fesse, hanem minőségi fodrásznál, mert nem szeretném ha 27 évesen már feleannyi haja lenne a lányomnak.
2013. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vaskalapos vagyok: 18. Maximum a saját hajszínétől 1 árnyalattal sötétebbre, vagy világosabbra engedném előbb.

Azért, mert rendkívül rondának tartom, ha egy gyereklány rikító, a saját színeitől nagyon elütő fejjel parádézik.


Nekem mikor engedték?

Fel se merült, nem akartam befestetni. Sőt, azóta se volt egyszer se, hogy felnőttem.

Meg vagyok elégedve a sajátommal. Szép színe van és illik is hozzám.


29N

2013. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Én 14 voltam, a hajam fele ment vörösre, aztán már majdnem 15 amikor kiszőkítettem azt a részt és élénkpiros lett. Az nem tett jót neki, fél évre rá ment vissza eredeti barnára, és azóta már majdnem lenőtt a festett rész, és sokkal egészségesebb. Oldalt felnyirattam, azt a rövid részt leszőkítettem, majd kb. fél évig kék volt, aztán maradt a szőkített állapotban.

Egyiket sem bántam meg, és mindegyiket fodrász csinálta, valamint itthon magamnak utánszíneztem, ha kifakult. Anyukám elmondta, hogy ez mivel jár, mit fog tenni a hajamnak, de egyébként megengedte, bár minden ötletemet megvitattam vele, és volt, amire már nemet mondott. Az egész hajam sosem akartam befesteni, elégedett vagyok vele, csak kíváncsi voltam. Nem is tervezem a barnámat akármilyenre festeni, a felnyírt részt is megunom előbb-utóbb, akkor meg vagy rövid haj, vagy szépen megvárom, amíg visszanő.


A saját gyerekemnek majd meg fogom engedni, amint látom, hogy kialakult a saját stílusa, vannak elképzelései, és nem csak azért akar, mert egy barátnőnek vagy imádott sztárnak is olyan van. Akkor meg elviszem egy jó fodrászhoz, és megfizetem, hogy rendesen legyen kivitelezve az ötlet :)

16/L

2013. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13-14 éves korában, amikor gimibe megy. Emlékszem, nálunk csomó lánynak már általánosban be volt festve.
2013. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én nekem még nincsen lányom, de én olyan 17 -18 éves korában engedném meg.
2013. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én most 23 évesen azt mondom, hogy nem engedném meg. Illetve konkrétan tiltani semmit nem tiltanék a gyerekemnek, de normálisan elmondanám neki a tapasztalataimat és próbálnám lebeszélni. Ha nagyon hajthatatlan lenne, akkor középiskolás korában megengedném a színezőt és a hennát.
2013. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

10 éves koromban engedték meg, hogy befestessem a hajam végét, 12 éves koromba már az egész be lett festve. Azóta már sokszor befestettem (15 vagyok most), kipróbáltam a vöröset, feketét és a lila színt is.

Kb. 4 hónaponta festem a hajam. Viszont most május óta elhatároztam, hogy "pihentetem" a hajam és 1 évig semmilyen színűre sem festetem. Mikor majd elmúlik ez az időszak, akkor pedig befestetem zöldre az egészet. :)


Én majd 15 éves korában engedem meg a lányomnak/fiamnak, hogy befestesse a haját.

Szerintem semmi értelme sincs előbb. Ugyanis már nem egyszere megbántam, hogy ilyen régóta "rongálom" a hajam. Volt amikor pedig a szüleimre is haragudtam, hogy miért engedték meg, hogy ilyen korán festessem a hajam.

2015. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!