Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legfájdalommentesebb...

Melyik a legfájdalommentesebb epilátor? Masszírozós? Jegelős? Víz alatt használható? Stb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Évek óta borotválom a lábam, és eléggé megerősödtek a szőrszálaim, épp ezért szeretnék áttérni az epilátorra, viszont amikor próbáltam, iszonyatosan fáj. Melyik fajta a jobb, illetve van-e olyan készítmény (krém, bármi) ami enyhítené a fájdalmat? Válaszokat előre is köszönöm!
2013. okt. 31. 12:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Hallottam még a Braun Silk epil 7 Dual Wet&Dry epilátorál, arról esetleg vélemény? Vagy valami más?
2013. okt. 31. 13:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem olyan nagyon fájdalmas, csak első alkalommal mivel akkor még sok a szőröd és tépkedi ugyebár... az durva tényleg, de utána már csak a kinövő néhány szálat kell kiszedni vele mindig és az már semmi ahhoz képest. Valamint minél többször csinálod annál jobban hozzá is szoksz. Igazából jegelheted előtte, de szerintem sokat nem ér, a masszírozós semmire nem jó, szerintem. Víz alatt még nem próbáltam, de nem hinném hogy az bármivel is jobb úgy. Braun és Philips epilátorok a legjobbak, de ne a legolcsóbbat vedd sose, hanem valami normálisat.
2013. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én pasi vagyok, nekem Braun Silk-épil 7 Wet & Dry van, és teljesen meg vagyok elégedve vele. :)


Ha fürdés közben meleg víz alatt epilálok, akkor sokkal kevésbé fáj, és hatékonyabb is, mert a vízben a szőrszálak felágaskodnak és jobban meg tudja fogni a gép. :) Ráadásul van hozzá masszírozó fej is, ami még egy kicsit csökkenti a fájdalmat, de a fontosabb, hogy meleg víz alatt epilálj, mert az többet ér, mint a masszírozós fej hatása. Persze a kettő együtt az igazi. :)


Ez amúgy a harmadik epilátorom, az eddigiek ilyen olcsó gagyik voltak, amik nem is szedték ki rendesen, és fájt is nagyon. Ez azokhoz képest ég és föld. Szóval bátran ajánlom neked, több éves tapasztalattal. Én lábra, és intimre is használom. :)


[link]


Szándékosan nem Dual-t vettem, mert az ugyanez csak ki van egészítve egy borotvával, ami szerintem hülyeség, mert így az epilátor által ki nem szedett szőröket leborotválja, ha akarod, ha nem. Amit az enyém nem szed ki elsőre, azon végigtolom inkább mégegyszer, minthogy leborotváljam és emiatt másnapra borostás legyen a felület. Ráadásul az enyém olcsóbb is, mint a Dual, és ha mindenképpen szükség van borotválásra az epilálás után, akkor még mindig végig tudok tolni egy sima borotvát rajta. Arról nem is beszélve, hogy a nagy bumszli Dual fejjel szerintem nem is lehet jól hozzáférni a hajlatokhoz, gondolok itt főleg intim részekre, de szerintem még térdhajlatnál is útban lenne.

2013. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen a választ, épp ilyet rendeltem mint amilyet leírtál. :) Ma érkezett meg a csomag, kíváncsi vagyok rá nagyon. :) De most akkor nyugodtabb vagyok, hogy férfi létedre teljesen meg vagy vele elégedve, remélem nekem is nagyon beválik. :D
2013. nov. 7. 12:31
 5/5 anonim válasza:
Mennyibe került? :)
2014. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!