Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valamelyikőtök hajszők...

Használ valamelyikőtök hajszőkítő festéket? Melyik vált be nektek? Én ezt néztem ki : www.palette. Schwarzkopf.hu/palette/hu/hu/home/products/level-3-permanent /deluxe/deluxe-shades. Html#5

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 22:01
 1/3 A kérdező kommentje:

az első link nem jó,remélem ez már az lesz:

[link]

2013. okt. 31. 22:03
 2/3 anonim ***** válasza:
palettet soha nem kennek a hajamra. valasz fodraszkellekes festeket...raadasul ott segitenek is!!! en az imperityt hasznalom a barna hajamra...amit szokitek!! 900 as festekkel es 6 v 9 % os oxival!!! nem tedzi tonkre a hajam ...de csak a tovet festem...ritkan a veget is!! en ezt ajanlanam es arba is jo...700 maximum!!
2013. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen a színű kb a hajam és 2-3 cm lenövésem van,világos barna az eredeti hajszínem

2013. nov. 1. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!