Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálástól kipattogott a...

Epilálástól kipattogott a hónaljam mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve epilálom a lábam, a többi helyen még nem tudtam, mert nagyon fájt. múlt héten vettem egy nagy levegőt, és végigepiláltam a hónaljam, nagyon fájt, de megérte. kicsit vérzett is, de gondolom az nem gond. utána 1-2 napig fájtak. viszont azóta is eléggé ki vannak emelkedve azok a pöttyök a helyükből (némelyik piros is) és 1-2 olyan mint egy betokosodott pattanás, azokat kinyomom, van amelyik tényleg pattanás, van amelyikbe csak víz van. mit tegyek hogy szép sima legyen? 17L

2013. nov. 1. 11:10
 1/3 anonim válasza:
Szerintem kend be mindig testapoloval vagy azzal a radiros deodorral..tudod melyikrol beszelek szerintem
2013. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem hangzik túl jól. Én is epilálom és nem szoktak rajta ilyenek lenni, csak egy kicsit piros utána pár óráig.

Szerintem valami fertőtlenítővel kend be és semmi testápoló vagy deo. Ha nem gyógyul be pár nap alatt, akkor kozmetikus vagy bőrgyógyász. Nagyon érzékeny az a terület, sok mirigy van ott. Ha máskor is ilyen lesz, akkor inkább nem kéne epilálnod, mert több bajt okozol, mint amennyi haszna lenne.

2013. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd le majd kend át aloés krémmel,elmúlik.
2013. nov. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!