Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fontos! Ha szőkítő hajfestékke...

Fontos! Ha szőkítő hajfestékkel festem be a hajam, utána meg rákenek mondjuk Palette jégszőkét (hogy ne legyen sárga), sokkal jobban roncsolódik mintha csak simán a szőkítőssel festem be?

Figyelt kérdés

Légyszi válaszoljatok, tényleg fontos lenne!! :)

Nem az egész hajhosszamra gondoltam, mivel derékig ér a hajam és sajnálnám szegényt:), hanem csak a tövére és ahol nagyon sárga.

Azt olvastam, hogyha szőkítős festéket és utána jégszőkét használok, szép színe lesz.

Egyszeri alkalom nagyon megviselné a hajamat?

Házi pakolásokat és nagyon jó termékeket használok rá! :)


2009. nov. 15. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
persze h sokkal jobban roncsolja, hisz mind a 2nél marja a hajad! inkább olyan szőkítőt vegyél, ami alapból NEM lesz sárga :) van olyan is;)
2009. nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem a sima szökitőtől se leszz sárga

nevét netudom,de az a nemtuldrága sötétkék tasakos

2009. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És melyik az, amelyiktől alapból nem lesz sárga???????? :)
2009. nov. 15. 10:59
 4/4 anonim válasza:

nem azért, hogy megijesszelek, de nekem anno a palette jégszőkétől lett sárgás a hajam.

amúgy kaphatók olyan samponok, amiben sárgaság elleni összetevő van. szóval ha kicsit sárgás az eredmény, akkor 3-4 mosás után szép lesz

2009. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!