Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ecetet használok hajmosásko...

Ha ecetet használok hajmosáskor, akkor hajbalzsamot már ne használjak?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy ilyen tükörfény vagy milyen hajbalzsamot,de közben elkezdtem használni az ecetet, mert azt olvastam, hogy jó a zsírosodás ellen. Azt szeretném kérdezni, hogyha már az ecetet használom, akkor a balzsamot is használhatom még, vagy az már túl sok? Csak azért kérdezem, mert nem szeretném a balzsamot elpocsékolni. És még azt szeretném kérdezni, hogyha már használok ecetet, akkor továbbra is használjam a zsíros hajra való sampont, vagy használhatok másfajtát is?

2013. nov. 2. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
ha balzsam nélkül nagyon kócolódik a hajad, akkor nyugodtan használd. Nekem mondjuk hajolajjal és aloe verával sikerült kiváltanom a balzsam használatát, és én csalános öblítéssel fejezem be a hajmosást. (szintén túl hamar zsírosodik a hajam, az ecet nekem nem vált be, de mindenkinek más jó). Soknak nem sok, csak én próbálok minél kevesebb mesterséges dolgot rákenni a hajamra.
2013. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ :D
2013. nov. 2. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!