Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy héten háromszor mosni...

Egy héten háromszor mosni hajat soknak számít?

Figyelt kérdés
Én egy héten kétszer szoktam,megmosom vasárnap és szerdán már zsíros,olyankor fújok rá száraz sampont,majd aznap este megmosom és szombatra zsíros lesz. És majd újra vasárnap mosom a hajam. Tehát hamar zsírosodik a hajam,ezért nem akarom sokszor mosni,de megköveteli az egy héten három mosást,mert hétvégén se szeretnék zsíros hajjal itthon ülni,mert nagyon látszik. De ha rendszeresen mosom akkor még zsírosabb lesz.
2013. nov. 2. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, én is annyiszor mosom. Kedden, csütörtökön, vasárnap. Vasárnapra már zsíros szokott lenni a hajam.
2013. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kb minden másnap mosom, de csak azért mert edzeni járok és utána ugye izzadság meg minden :)

Eddig semmi károm nem származott belőle, nem zsírosodik gyorsabban, ha pl vmikor csak a 3-4. napon tudom megmosni!

Csak pl. a hajszárítót ne a legmagasabb fokozaton használd meg ilyenek, (mert az károsít) és akkor minden ok :)

2013. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kétszer szoktam. Vasárnap és szerdán. De most sampont váltottam, mert szerintem ami volt hozzászokott és gyorsabban zsírosodott, mint általában. Most így 4 napot bír. Eddig 2 és fél körül volt. Három napot nem ért el.
2013. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk sok, nekem elég 7-8 naponta megmosni. Régebben volt, hogy 3-4 naponta mostam, de úgy elkezdett egyre gyorsabban zsírosodni:s
2013. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó, neked milyen hosszú a hajad, hogy eddig kibírja? :D
2013. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: kb melltartópántig ér:D
2013. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem heti 2x elég kösd össze ha már nagyon nem tetszik én is szerdán és vasárnap szoktam nagy ritkán pénteken de akkor felborúl az egész. és aki másnaponta megmossa most még nem vesz észre semmit viszont pár év múlva nagyon fog hullani a haja
2013. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!