Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a hajamról az...

Mi a véleményed a hajamról az alábbi kép alapján?

Figyelt kérdés

[link]


Régebbi képek, régebbi kérdéseimből:

Február: [link]

Április: [link]

Június: [link]



2013. nov. 3. 11:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszik:) Szerintem is a masnis kép a legjobb, ott a színe is élénkebbnek tűnik, meg a végei is egészségesek. OFF: Megkérdezhetem mivel fested a hajadat? Nekem minden eddigi festékkel volt valami bajom, de a Te hajad szép a festés ellenére is...
2013. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Garnier Color Naturals Tartós hajfestékével, nekem a 111 szín van a hajamon, de valamennyi szőkéje nagyon szép.
2013. dec. 29. 19:54
 23/25 anonim ***** válasza:
12%
szerintem semmilyen nekem nem tetszik a színe is borzalmas és ahogy le van lapulva elég gáz és az a hullám is gáz mint egy 10évesnek olyan a hossza meg nem olyan egetrengető nekem a fenekemig ért és ettől 100x szebb igényesebb volt
2014. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem szép,fényes és ápolt:) Látszik,hogy törődve van vele és nem is olyan vékony szálú: P
2014. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik,szerintem gyönyörű,látszik,hogy ápolt,odafigyelsz rá! :)
2014. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!