Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztaltatok különbséget...

Tapasztaltatok különbséget sima- és melegollós hajvágás után?

Figyelt kérdés

Én utóbbin még csak egyszer voltam, kuponnal, akkor is átvertek, mert a mosás+szárítás nem volt benne az árban, így sokalltam a végösszeget. Ez tavasszal volt, akkor szerintem kevésbé szokott törni, így nem tudok különbséget tenni.

Van esetleg, aki bizton állítja, hogy lassabban tört/gyorsabban nőtt tőle a haja? (és többször volt már) Egy fodrász nekem azt mondta, hogy ha annyira jó lenne az, akkor minden menőbb fodrász használná, és hogy az alatt a pillanat alatt, míg lenyisszantja, nem számít, meleg-e az olló, csak hogy elég éles-e. Szóval nem tudom, menjek-e újra, feleslegesen nem akarok többet fizetni, ha nem használ.



2013. nov. 4. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
én talán 3x voltam meleg ollóson, de semmiféle különbséget nem tapasztaltam, az árán kívül.
2013. nov. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!