Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lett tőle piros az arcom?

Mitől lett tőle piros az arcom?

Figyelt kérdés
Ma vettem a rossmannba egy ilyen arctisztító,hidratáló krémet.Ki is próbáltam,de utána mikor lemostam,az egész arcom piros volt tőle.Kb. 15-20 perc után elmúlt.Allergiás lennék rá vagy mitől pirosodott be? Ezek után még használhatom vagy inkább ne?
2013. nov. 4. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg érzékeny valamelyik összetevőjére a bőröd

próbáld ki az alkarodon a krémet mert az allergia vizsgálatokat is ott szokták végezni. ha kipirosodoik tőle a bőröd akkor igen, allergiás vagy, ha nem akkor tegyél mégyegy próbált vagy teszteld még egy ideig és ha nem válik be nincs hatással továbbra is piros kellemetlen akkor ajándékozd inkább el:)

2013. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos hogy allergia, ne használd többet (kozmetikus vagyok)
2013. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a kézfejemen ott nem lett tőle piros. Nem lehet hogy azért pirosodott be mert nagyon száraz volt az arcomon bőr?
2013. nov. 4. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!