Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hosszú hajam lehúzza a...

A hosszú hajam lehúzza a fejem tetején a hajamat, emiatt felül lapos az egész. Mit lehetne csinálni vele?

Figyelt kérdés

Hosszú,egyenes hajam van, mennyiségileg nem valami sok sajnos,viszonylag egyenesre van vágva. De nagyon idegesít,hogy a fejem tetején lapos az egész. Egyszerűen nem tudok.mit csinálni vele.(levágatni nem szeretném,max.pár centit..)(most hátközépig ér)

Valami ötlet? Ha esetleg képet is tudnátok linkelni,akkor megköszönném:D

16/L


2013. nov. 5. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépcsőzetes hajvágás. Minden fodrász ismeri ezt a fogalmat. Gyakorlatilag a hosszából nem vág, de megpuhítja, megemeli dúsitja a hajat. Szinte mindenkinek jól áll, és divatos.
2013. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors es hasznos valaszt!!:) Szep estet!:)
2013. nov. 5. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Vágass bele fokozatot, ha a felső rétegek rövidebbek, úgy könnyebb lesz és kevésbé lapos.
2013. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ez is egy nagyon jó ötlet!:)
2013. nov. 5. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


pl így, nekem is hasonlóan van levágva, mert nekem is ez volt a problémám. De ez egyszerű megoldás

2013. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú, szögegyenes hajam van és egyenesre van vágva. Nincs olyan sok hajam, ezért fokozatokat nem vágatok bele, mert akkor a hossza szinte eltűnne :/ Én hő nélküli göndörítést szoktam alkalmazni. Befonom, vagy felcsavarom. Így 3-4 napig nem lapos :)
2013. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!