Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az első szemöldökszedés. Mire...

Az első szemöldökszedés. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Mennyire fog fájni, meddig tart, nem lesz ciki így elmenni a kozmetikushoz, hogy még sosem volt szedve?

És ha azt mondom neki, szép ívesre szedje akkor érti mire gondolok?

vagy ha ilyet szeretnék, ezt hogy mondjam el szóban, hogy arra gondoljon amire én? [link]


[link]


ÉS mennyit kérnek egy szedésért általában? Vidéki városra gondolok.


Ugye nem lesz rosszabb, nem tudja elrontani?


mennyire fáj? ki lehet bírni pisszenés nélkül? Még sose gyantáztak sehol se, nem tudom milyen érzés


segítsetek légysziiiii


2013. nov. 6. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fáj jobban, mint egy szúnyogcsípés.

El lehet rontani. Ezért kell JÓ kozmetikust választani.

Vihetsz képet, de egy JÓ kozmetikus olyat csinál, amilyen a te arcformádhoz legjobban illik.

100-200 Ft. Legalábbis nálunk. Vidéki város.

2013. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsi a fájdalomküszöböm, de egyáltalán nem rossz annyira. Be szoktam könnyezni néha akaratlanul is, de soha meg nem pisszentem :) Nem ciki úgy menni, hogy soha nem szedted, elvégre azért mész.

Persze könnyen el lehet rontani, de a kozmetikusnak mégis több gyakorlata van ebben, mint pl. neked. Vigyél képet ha gondolod, de az arcformádhoz a legjobban illőt érdemes szedetni.. Én sose mondom, milyen legyen, csak, hogy ne túl vékony, és eddig mindig meg voltam vele elégedve.


Nekem 400 forint, vidéki város.

2013. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni,általában az első 20 perc.Nyugi,nem fog kiröhögni,sok tini jár kozmetikushoz .(konkrétan mindenki,akinek nincs alapból formára nőve) Jó kozmetikushoz menj,mutass neki képet,bár ezt kép nélkül tudnia kéne.Nálunk 400 forint,Békéscsaba.
2013. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nem akarok hogy vékony legyen szólj, mert én hülye voltam, és kiszedte vékonyra, szerencsére (amúgy nem) hamar visszanőtt.. pedig én magamnak szedem, nem akartam a formán változtatni.

sajnos nem tudok mondani árat, bp-i vagyok.

2013. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!