Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet minnél hamarabb...

Encsiiii kérdése:

Hogy lehet minnél hamarabb kiszáítani a bőrt?

Figyelt kérdés
Kicsit lehet furcsán hangzik. De keddre muszáj annyira száraz bőrömnek lenni, hogy kozmetikushoz kelljen mennem. Ha kell megindokolom, hogy miért, de FONTOS lenne,minnél sürgősebbem!!!!

2013. nov. 6. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

vegyél krémet extra zsíros bőrre és azzal kend vagy mindig vizezdbe az arcod és ne töröld meg állítólag attól is kiszárad a bőr.

elárulnád azért h miért szeretnél kozmetikushoz menni?

2013. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hú tényleg furcsán hangzik.

Barátnőm úgy járt hogy kapott termékmintát azt hitte arckrém,de tusfürdő volt. Ő lelkesen használta több napig az arcára,éjszaka is fent hagyta majd vérvörös lett tőle,hámlott,mint aki leégett a napon úgy kiszáradt a bőre.Ha ennyire fontos kipróbálhatod,fájni fog de hát sajnos tapasztalt módszer,tusfürdő fel a pofidra lemosás nélkül. Ha nem segít válts szappanra amit nem mosol le.

2013. nov. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen szappan:)
2013. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én egyszer kentem rá fogkrémet (=mindenhol pattanásos volt majdnem, főleg a szem alatti, orr melletti rész) amikor megszáradt, lemostam, utána rózsaszín rázókeveréket (gyógyszertárban 400 ft) megszáradt, lemosva, utána, zsíros bőrre való tonic, másnap olyan lett a bőröm azon a részen, mint egy koporsóban fekvő szottyadt bőrű nőnek, nem győztem visszatáplálni, meg is ijedtem.
2013. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Elég furcsa sztori. Nővérem kozmetikusnak tanul egy kicsit messzebb városba, mint ahol én élek. És a párom is ott tanul. És mivel nővéremnek vizsga alany kellett (száraz bőrt húzott tételnek). Ezért kellett kiszárítani a bőröm, hogy tudjak vele menni, és azt a pár órát (vizsga előtt-utánn) a párommal tölteni. (A távolság miatt nem láthatjuk egymást túl sokat) Köszönöm!! :)

2013. nov. 13. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a kérdésért, de mint kozmetikus kérdezem, hogy mi az, hogy száraz bőrt húzott tételnek? Szóbelin? Vagy gyakorlaton? Hogy húztak előre tételt?
2013. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3.-os szakközép iskolában Felvidéken. Most volt az első negyedévi vizsgája, és mindenkinek kellett húzni, hogy mit fog csinálni, hogy tudja, milyen alanyt kell vini. A nővérem a szárazbőrt és a lábgyantát húzta. Ezért szárazbőrűt kellett vinnie.. ezért mondják meg nekik előre, hogy tudja, hogy pld. a az alany szőrtelenítheti a lábát a vizsga idejére. :)
2013. nov. 17. 11:56
 8/8 A kérdező kommentje:

*nem szőrtelenítheti

És prax-szakgyakorlaton, de közbe volt szóbeli is a bőrdiagnosztikáról :)

2013. nov. 17. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!