Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufru kerek arcformához?

Frufru kerek arcformához?

Figyelt kérdés

Elég kerek a fejem és hosszú egyenes hajam van.Arra gondoltam hogy frufrut vágatnék, de a hossza megmaradna.Nem kerekíti jobban a fejet?Nehéz a frufruval bánni?

Előre is köszi a válaszokat :)


2013. nov. 7. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
az egész haj összességében kerekítheti jobban a fejet, nem a haj részletei csupán, mint a fufru.mert tegyük fel a fufru jó, de kleopátra a hajad, nah az önmagában kerekítené mégjobban az arcod.
2013. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és oldal frufruval? :)
2013. nov. 8. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem hosszú egyenes hajam van, rendes frufruval és kerek fejjel...nem mondanám, hogy jobban kerekiti az arcom :)úgy voltam vele, hogy bevállalom...ha nagyon béna, akkor megnövesztem vissza oldalfrufrura...az meg seccpecc alatt megvan...
2013. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fuh, hát köszi a válaszokat :D Már vágattam frufrut de nagyon bénán áll szóval inkább nem is ajánlanám senkinek :D majd lenövesztem és kész :DD
2013. nov. 16. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!