Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól fedő alapozó? Milyet...

Jól fedő alapozó? Milyet használsz?

Figyelt kérdés

alapozót akarok váltani ami jól fed.

2000 Ft körül tudok rá szánni.

előny ha pumpás kiszerelésben kapható



2013. nov. 7. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem Maybelline Affinitone 24 órás alapozóm van, a fedése tökéletes, és külön pozitívum, hogy van belőle kifejezetten világos bőrre is, ami pont nekem való. Pumpás, az ára 2-3000ft körül van, de a jó fedése miatt kevés kell belőle, így sokáig elég :)
2013. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Paris Berlin van. Ilyen 100 vagy 150 ml-es 6000 forintnyi pénzbe kerül de én majd egy éve ezt használom és még mindig nem fogyott ki. A nap elején is úgy néz ki mint a nap végén és nagyon szépen fed.
2013. nov. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit az előző írt, az jó, csak az a baj, hogy egy év után már egészen biztos, hogy megromlott. Nem emlékszem, nincs-e belőle kisebb kiszerelés, de ezt már kukáznám, főleg ha van enyhe enyhe, édeskés illata.

Rimmel alapozóival elégedett vagyok, igaz, nem mindegyik pumpás. Ha tényleg a brutál fedésre mész, akkor Manhattan Clearface, amit ebben az árkategóriában ajánlok.

2013. nov. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Manhattan powder mat. 1900 ft
2013. nov. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régebben ezt én is megkérdeztem itt, meg máshol is, és mindenhol ugyanazokat a vacakokat ajánlották... valószínűleg mert nincs más. Nekem egyik sem vált be, jól fedő nem maszkhatású, normális alapozó nincs 2000 ft környékén. 4-5000-nél kezdődnek azok amiket van értelme megvenni. Szerintem felesleges újabb és újabb ócska alapozókat venni, inkább vegyél egyet ami drága, de legalább olyan amilyenre tényleg szükséged van.
2013. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Max Factor Colour Correcting Cream CC-t használok. Iszonyatosan jól fed, olyan mintha egy alapozó lenne, de mégis könnyedebb, maszk hatás nélküli :) Akciósan ki lehet fogni 1900 Ft-ért.
2013. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

MaxFactor FaceFinity,bár ez drága.Viszont jól fedő->sűrű->kevés is elég belőle->sokáig elég és NEM annyira káros.


Szóval megéri...


1000 Ft-ért tudsz venni Catrice-Camouflage korrektort,aminek szintén brutális a fedése,a Krémmánián nézz utána. Én sokszor csak ezt a korrektort rakom fel,mert magában is csodákat művel.

2013. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is max factor facefinity : )
2013. nov. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!